Hakkımızda

Menatek, Savunma Sanayii’nin önde gelen yüksek teknoloji üreticisi ve aynı zamanda Türkiye ve Orta Doğu’nun en büyük tedarik zinciri ağının yöneticisidir. Dünya çapında bir tedarik ağına sahip olan Menatek’in müşteri listesi, sektörün önde gelen araç entegratörlerinin yanı sıra, başlıca Türk Ordusu, Amerikan Ordusu, NATO ülkeleri ve dahasıdır. Yarım asırlık sektörel birikimiyle, stratejik tedarikçileri ile birlikte, her türden taktik ve savaş platformuna özel, hafif zırhlıdan paletli askeri araçlara, kapsamlı ve zahmetsiz olarak, üretim, test ve tedarik ortamı sunmaktadır.

Menatek’in üretiminde uzmanlaştığı başlıca alt sistemler: Süspansiyon, Fren Sistemleri, Hareket Aksamları, Güç Aktarma Organları, Araç Gövde, Taret ve Şasileri, Yağlama ve Isıtma-Soğutmadır. Menatek’in ana uzmanlık alanlarından birisi de yüksek kalite standartlarında gerçekleşen üstün tedarik yönetimidir. Tüm ürünler ve tedarikçilerin 'MDT Tedarikçi Kalite' Standartları uyarınca, Menatek tarafından kontrol edildiğini ve denetlendiğini gururla duyurmak isteriz.GörüntüleAlt Sistemler

Görüntüle

Özel Ürünler & Tasarımlar

Görüntüle

Test Üniteleri

Görüntüle

NSN Parça Numarası İle Ara

Görüntüle

KARİYER

"Bilgi birikimin ve yeteneğinle kendine özel bir gelecek inşa edebilirsin ama en az onun kadar önemli olan bir diğer nokta da, kendinle ve başkalarıyla uyum içinde olabilmendir. Menatek, bilgisine ve yeteneğinin gücüne inandığı kadar, başkalarıyla uyum içinde olmanın gücüne de inanan insanlarla birlikte yükseliyor."


Devamı